Stavební veletrhy Brno 2013

Datum: 23. 4. 2013 - 23. 4. 2013

Stavební veletrhy Brno jsou jediným stavebním veletrhem mezinárodního významu, který se koná ve střední a východní Evropě. Jedná se o akci světového formátu, které se pravidelně účastní okolo 800 firem z celého světa. Souběžně se koná Mezinárodní veletrh interiéru a bydlení MOBITEX.

Stavební veletrhy Brno tvoří:

IBF 18. mezinárodní stavební veletrh

Pokrývá prakticky všechny oblasti stavebnictví – realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje, stavební konstrukce – a technického zařízení budov.

Veletrh DSB

Dřevo a stavby Brno  je jediným takto zaměřeným veletrhem na Moravě, který díky vhodné geografické poloze brněnského výstaviště umožňuje oslovit nejenom návštěvníky z Čech, Moravy, ale i z dalších zajímavých regionů - blízkého Slovenska a dalších okolních zemí. Jarní termín veletrhu umožňuje oslovení zákazníků a prezentaci novinek ještě před zahájením stavební sezóny. Více informací o veletrhu DSB naleznete zde.

Zvýrazněná témata:

  • Energetická náročnost budov
  • Evropská směrnice o energetické náročnosti budov (EPBDII) a její aplikace do české legislativy
  • Dřevostavby
  • Rekonstrukce
  • Zahrady
  • Vše o stavebnictví, technickém zařízení budov a vybavení interiéru

Získání volné vstupenky

Volnou vstupenku získáte registrací na této adrese.
https://registrace.bvv.cz/cs/veletrhy/ibf-mobitex-ui-ute-envibrno-dsb-2013/krok-1
Po registraci Vám bude emailem zaslán voucher (pdf), který si vytiskněte. Při vstupu na veletrhy Vám bude tento voucher zdarma vyměněn za vstupenku.

Registrační kód je: V9F6YG7S59