Země živitelka 2024

Datum: 22. 8. 2024 - 27. 8. 2024
Pořadatel: Výstava je pořádána ve spolupráci s MZe, MMR, AK ČR, ZS ČR a Potravinářskou komorou ČR
Místo: Výstaviště České Budějovice, Husova 523

50. ročník

Mezinárodní agrosalón Země živitelka 2024

Obnova a rozvoj venkova, rostlinná a živočišná výroba, zemědělská technika, potravinářská výroba, lesní a vodní hospodářství, zahradnictví a pěstitelství, služby pro zemědělství.

Web výstavy: www.zemezivitelka.cz

Pojízdná výstava Regulus

Regulus na výstavě Země Živitelka naleznete na venkovní ploše č. 301. Ve výstavním voze bude k vidění jak tepelné čerpadlo vzduch/voda EcoAir pro vytápění, tak i zástupce řady RTC pro vytápění i chlazení. Těšit se můžete i na vnitřní jednotky RegulusBOX a RegulusHBOX k tepelnému čerpadlu, solární kolektor se solární čerpadlovou skupinou či čerpadlové skupiny pro otopné okruhy. Nebude chybět ani čerpadlová skupina RegulusBIO, která je určena pro jednoduché propojení otopného systému s krbem či kotlem na tuhá paliva a akumulační nádrží.

Přijďte se poradit, informovat, nebo jen podívat. Naši specialisté na tepelná čerpadla, solární systémy pro ohřev vody a větrání s rekuperací tepla se již nyní těší na Vaši návštěvu a budou připraveni zodpovědět všechny Vaše dotazy.
Přijďte se informovat i o dotačních programech Nová zelená úsporám. Naši specialisté Vám ochotně poradí s návrhem, využitím i postupem jak získat dotaci na solární systém nebo tepelné čerpadlo.

Otevírací doba:

Čtvrtek - Pondělí: 9 - 18 hod.
Úterý: 9 - 17 hod.

Vstupné

Plné vstupné: 200 Kč / předprodej 160 Kč
Zlevněné vstupné: 150 Kč / předprodej 100 Kč 
(děti, studenti do 26 let, invalidé (ZTP), důchodci nad 65 let)
Rodinné vstupné: 450 Kč / předprodej 350 Kč
Vstupenky k zakoupení on-line zde.