BIOMASA

Datum: 3. 4. 2016 - 7. 4. 2016
Pořadatel: Veletrhy Brno, a.s.
Místo: BVV Brno, Pavilon Z, stánek 071

Veletrh obnovitelných zdrojů energie v zemědělství a lesnictví

Veletrh BIOMASA nabízí ucelený pohled na tento úspěšně se rozvíjející obor. Prezentuje technologie a jejich praktické uplatnění, informuje o nových trendech a legislativním rámci, předává zkušenosti předních odborníků a vytváří diskusní fórum pro další směry podnikání.

Pokud hledáte kvalitní úsporné řešení pro vaše topení, pak byste rozhodně neměli minout náš stánek PAVILON Z 071.

  • Díky kotlíkovým dotacím ve výši až 127 500 Kč je snadné pořídit si námi dodávaná špičková švédská tepelná čerpadla. Na výstavě BIOMASA uvidíte na našem stánku například opravdu tiché vzduchové tepelné čerpadlo EcoAir s možností prodloužených záruk. Tepelná čerpadla po odečtení dotací můžete pořídit již od 70 000 Kč.
  • Kotlíková dotace a dotace z programu Nová zelená úsporám může velmi výrazně přispět i na solární systém ohřevu vody, případně i přitápění. V solárních systémech jsme jedničkou na trhu a nabízíme solární sestavy, které po odečtení dotace můžete pořídit již od 20 000 Kč!
  • Naši specialisté poradí nejenom s technickým řešením přizpůsobeným konkrétním podmínkám, ale i s dotacemi, aby vám neunikla příležitost pořídit si vhodné a úsporné řešení pro vaše topení za rozumnou cenu.

Pro návštěvu veletrhu můžete využít zlevněné vstupné (80Kč). V sekci "VSTUPENKY & REGISTRACE" (modré tlačítko) vyberte veletrh podle pozvánky, poté zadejte kód QJPRW7LL63 a vyplňte zobrazený formulář a odešlete. Po registraci Vám bude emailem zaslán voucher (pdf), který si vytiskněte a použijte na turniketech ke vstupu na veletrh.