Rekuperační jednotka Sentinel Horizontal (SVT 9239)

Centrální rekuperační jednotka Sentinel Kinetic Horizontal 200ZPH pro rodinné domy a byty pro horizontální instalaci (podstropní provedení) včetně pokojové jednotky, integrovaného čidla vlhkosti, letního bypassu, výška jednotky 200 mm, s čtyřhrannými hrdly (204 x 60 mm), maximální výkon 168 m3/h, energetická třída A.

Obj. kód 16709
Cena bez DPH 49 400 Kč
Cena s DPH 59 774 Kč
Dostupnost
není skladem
Označení SENTINEL KINETIC 200ZPH
Obj. kód 16709
Jednotky ks
Rozměry balení 64 x 103 x 23 cm
Hmotnost (včetně balení) 13 kg

Ke stažení

Katalogový list| Zobrazit (PDF 69,5 kB)
Technický list | Zobrazit (PDF 477 kB)
Návod| Zobrazit (PDF 2,5 MB)
Energetický štítek| Zobrazit (PDF 636 kB)

Popis

Centrální rekuperační jednotka určená pro trvalé větrání rodinných domů a bytových jednotek s obytnou plochou do 120 m2. Rekuperační jednotka Kinetic Horizontal 200 ZPH je dodávána s digitálním regulátorem, vybavena vestavěným automatickým bypassem, čidlem vlhkosti a odvodem kondenzátu. Pro zajištění maximálně komfortního větrání v objektu je k jednotce možné dále doplnit čidla CO2, hygrostaty, čidla pohybu osob apod..

Jednotky Horizontal 200ZPH s konstrukční výškou 200 mm vynikají vysokou variabilitou umístění ve větraném interiéru. Vhodné jsou především pro umístění do stropního podhledu, případně volně pod stropní konstrukci a do prostoru krovu. Pro minimalizaci tepelných ztrát a možnost umístění i do nevytápěného prostoru je jednotka plně tepelně zaizolována.

Pro zajištění zdravého bydlení jsou v jednotce osazeny dva vyměnitelné vzduchové filtry třídy filtrace G3. Vzhledem k vysoké účinnosti jednotky by mohlo v extrémních obdobích dojít k namrzání výměníku, proto je vybavena automatickou funkcí odmrazování. Namrzání výměníku je možné zamezit instalací předehřevu na přívod čerstvého vzduchu do objektu – viz kapitola Ohřívače vzduchu. Integrovaný letní bypass umožňuje v letním období využít chladnější venkovního vzduchu pro předchlazení větraného objektu.

Video