Rekuperační jednotka Sentinel Advance S (SVT 9237)

Centrální rekuperační jednotka Sentinel Kinetic Advance S pro rodinné domy, včetně integrované ovládací jednotky s dotykovým displejem, integr. čidla vlhkosti a vestavěného letního bypassu, maximální výkon 414 m3/h, energetická třída A+.

Obj. kód 16487
Cena bez DPH 67 800 Kč
Cena s DPH 82 038 Kč
Dostupnost
skladem
Označení SENTINEL KINETIC ADVANCE S
Obj. kód 16487
Jednotky ks
Balení paleta
Rozměry balení 80 x 60 x 105 cm
Hmotnost (včetně balení) 41 kg

Ke stažení

Popis

Centrální rekuperační jednotky Sentinel Kinetic Advance S jsou větrací jednotky nové generace umožňující zohlednit individuální provoz objektu a životní styl uživatele. Určené jsou pro trvalé větrání rodinných domů s obytnou plochou do 300 m2.

Konstruovány jsou pro maximální komfort uživatele a jednoduchou montáž. Pro výrobu jsou použity nejmodernější materiály. Rekuperační jednotky Advance mají integrovaný digitální regulátor s dotykovým displejem, vestavěný automatický bypass, integrované čidlo vlhkosti, hrdlo pro odvod kondenzátu. Pro zajištění maximálně komfortního větrání v objektu je k jednotce možné dále doplnit čidla CO2, hygrostaty, čidla pohybu osob apod..

Vnitřní prostor jednotek je opatřen vysoce kvalitní tepelnou izolací, což umožňuje instalace i do nevytápěných prostor (např. podkroví), aniž by docházelo ke ztrátám energie. Jednotka může být řízena přes integrovaný digitální podsvícený dotykový display nebo cestou nadřazeného kontrolního systému. Dotykový displej může být osazen přímo na jednotce nebo připojen prostřednictvím dokovací základny. 

Pro zajištění zdravého klima v objektu jsou v jednotkách Kinetic Advance integrovány dva filtry s třídou filtrace G3. Pro potřebu vyšší filtrace je možné jako druhý stupeň filtrace přidat do série za filtry G3 i filtry s třídou filtrace F5, které zajistí čistý vzduch v domě i v oblastech se zhoršenou kvalitou ovzduší. Vzhledem k vysoké účinnosti jednotky by mohlo v extrémních obdobích dojít k namrzání výměníku, proto je vybavena automatickou funkcí odmrazování. Namrzání výměníku je možné zamezit instalací předehřevu na přívod čerstvého vzduchu do objektu – viz kapitola Ohřívače vzduchu. Integrovaný letní bypass umožňuje v letním období využít chladnější venkovního vzduchu pro předchlazení větraného objektu.

Video