Rekuperační jednotka HR100R pro byt

Rekuperační jednotka HR100R umožňuje větrání místností se zpětným získáváním tepla z odpadního vzduchu s účinností až 70%. Připojuje se na potrubní rozvod. Je vhodná pro místa, kde není bezprostřední přístup k obvodové stěně. Instaluje se instalace na podložku (přístup shora). Jednotka HR100R je vhodná pro větrání menších bytů nebo jednotlivých místností. Splňuje požadavky stavebních předpisů i pro větrání vnitřních koupelen.

Obj. kód 7483
Cena bez DPH 9 690 Kč
Cena s DPH 11 725 Kč
Dostupnost
skladem
Označení HR100R
Obj. kód 7483
Jednotky ks
Balení krabice
Rozměry balení 21 x 28 x 42 cm
Hmotnost (včetně balení) 4,93 kg

Ke stažení

Katalogový list| Zobrazit (PDF 67,1 kB)
Technický list HR| Zobrazit (PDF 308 kB)
Návod HR100R| Zobrazit (PDF 2,9 MB)
Instalace filtrů| Zobrazit (PDF 844 kB)

Popis

Rekuperační jednotka HR100R je prostorově nenáročná jednotka určená k větrání bytů nebo několika místností rodinných domů. Vzhledem k jejím rozměrům je instalace velmi jednoduchá a jednotku je možné umístit i do velmi malého prostoru (např. do skříňky, do podhledu, apod.). Pro rozvod vzduchu se používá potrubí o průměru 100 mm.

Dvourychlostní motor umožňuje jednotce pracovat ve dvou režimech. Provozní výkon zajišťuje nepřetržité větrání při běžných podmínkách a zvýšený výkon nárazově provětrá prostor při vyšším zatížení (pachy, vysoká vlhkost apod.). Do místnosti je nepřetržitě dodáván čerstvý předehřátý vzduch zvenku a vydýchaný vzduch a pachy se odsávají ven. Teplo z odcházejícího vzduchu se předává čerstvému přiváděnému vzduchu bez jakékoli vzájemné kontaminace.

Filtry nejsou součástí dodávky.