INFOTHERMA 2021 VIRTUÁLNĚ

Vítáme Vás na virtuálním stánku Infothermy!

Jsme stabilní ryze česká firma, která dnes celkem zaměstnává, i ve svých dceřiných společnostech, přes 120 vynikajících odborníků a kvalifikovaných pracovníků. 

Jsme dynamicky rostoucí společností, která investuje do vývoje nových výrobků a technologií. Snaží se stále zlepšovat servis zákazníkům, poskytovat lepší služby a díky modernímu skladovému hospodářství pružně zásobovat všechny odběratele. 

Cílem je nabízet kvalitní výrobky za přijatelné ceny s kvalitním technickým servisem, správně a efektivně fungující systémy přinášející úspory. 

Jsme rádi, že jste nás navštívili v našem virtuálním světě a doufáme, že Vás naše nabídka zaujme.

Solární systémy

Systém solárního ohřevu vody (nazývaný také fototermický nebo solární systém) je zdrojem tepla pro ohřev vody, případně přitápění. Je vhodný jak pro rodinné domy, tak i pro velké objekty. Správně navržený solární systém pokrývá ve slunných dnech od jara do podzimu veškerou potřebu teplé vody. V ostatních dnech se pro dohřev nebo úplný ohřev vody automaticky spíná doplňkový zdroj (elektrické topné těleso, plynový kotel apod.). Solární systémy mohou být navíc navržené pro přitápění a sezónní ohřev bazénu.

Obraťe se na nás

Rádi Vám pošleme nabídku na solární systém vhodný pro Váš dům.

Co dalšího Vám můžeme nabídnout

Tepelná čerpadla

Větrání s rekuperací tepla

Akumulace tepla

Čerpadlové skupiny

Dotace

Komplexní řešení pro Váš dům