INFOTHERMA 2021 VIRTUÁLNĚ

Vítáme Vás na virtuálním stánku Infothermy!

Jsme stabilní ryze česká firma, která dnes celkem zaměstnává, i ve svých dceřiných společnostech, přes 120 vynikajících odborníků a kvalifikovaných pracovníků. 

Jsme dynamicky rostoucí společností, která investuje do vývoje nových výrobků a technologií. Snaží se stále zlepšovat servis zákazníkům, poskytovat lepší služby a díky modernímu skladovému hospodářství pružně zásobovat všechny odběratele. 

Cílem je nabízet kvalitní výrobky za přijatelné ceny s kvalitním technickým servisem, správně a efektivně fungující systémy přinášející úspory. 

Jsme rádi, že jste nás navštívili v našem virtuálním světě a doufáme, že Vás naše nabídka zaujme.

Akumulace tepla

Akumulační nádrže, jak už sám název napovídá, slouží k akumulaci tepla od různých zdrojů, např. kotlů na tuhá paliva, tepelných čerpadel či solárních systémů. Jedná se o tlakové nádrže vhodného objemu, které uchovávají teplo od těchto zdrojů až do doby, kdy bude potřeba k vytápění objektu. V současné době převládají požadavky na kombinaci různých zdrojů, jako jsou tepelná čerpadla, solární systémy, kotle na tuhá paliva popř. na biomasu, elektro ohřev a další. Pro provoz s několika zdroji vyvíjíme a vyrábíme vlastní nádrže, které se stávají jakýmsi centrem celé technologie – soustředí energii od všech zdrojů a dodává energii jak pro vytápění, tak pro přípravu teplé vody určené k okamžité spotřebě. Příprava teplé vody však může probíhat i odděleně v samostatném zásobníku. 

Obraťe se na nás

Rádi Vám pošleme nabídku na Vámi vybraný zásobník, akumulační nádrž nebo kombinovanou nádrž pro vytápění i přípravu teplé vody.

Co dalšího Vám můžeme nabídnout

Tepelná čerpadla

Solární systémy

Větrání s rekuperací tepla

Čerpadlové skupiny

Dotace

Komplexní řešení pro Váš dům