Akční nabídka EZ 406 SET REK

Rekuperační jednotka a tepelné čerpadlo vzduch/voda s tepelnou centrálou pro ohřev vody a vytápění rodinných domů. Tepelná centrála je akumulační nádrž s integrovanou přípravou teplé vody v měděném výměníku, která dále obsahuje elektrické topné těleso používané jako bivalentní zdroj k tepelnému čerpadlu, bivalentní směšovací čtyřcestný ventil s pohonem a inteligentní regulátor s barevným dotykovým displejem. K centrále je možné velmi jednoduše připojit solární systém, krbovou vložku s teplovodním výměníkem nebo deskový výměník pro ohřev bazénu.

  • SEZÓNNÍ SLEVA
  • DOTACE 150 000 Kč
Obj. kód 17329
Cena bez DPH 248 900 Kč
Cena s DPH 301 169 Kč
Dostupnost
na dotaz
Označení CTC EZ 406 SET REK
Jednotky ks
Balení paleta
Rozměry balení 160 x 183 x 210 cm
Hmotnost (včetně balení) 410 kg

Ke stažení

Prospekt| Zobrazit (PDF 348 kB)
Kusovník| Zobrazit (XLSX 10,6 kB)
Energetický štítek| Zobrazit (PDF 119 kB)

Popis

Sestava je vhodná pro novostavby nízkoenergetických domů. Investor může žádat o dotaci Nová zelená úsporám ve výši 150 000 Kč.

SESTAVA OBSAHUJE:

Rekuperační jednotka Sentinel Kinetic Advance S
Tepelné čerpadlo EcoAir 406
Tepelnou centrálu EcoZenith i250 s vnořeným výměníkem pro přípravu TV
Integrovaný regulátor
Záložní elektrické topné těleso
Čerpadlovou izolovanou skupinu pro otopný systém
Expanzní nádobu 40 l včetně držáku a připojení

Tepelná centrála je akumulační nádrž s integrovanou přípravou teplé vody v měděném výměníku, která dále obsahuje elektrické topné těleso používané jako bivalentní zdroj k tepelnému čerpadlu, bivalentní směšovací čtyřcestný ventil s pohonem a inteligentní regulátor s barevným dotykovým displejem. K centrále je možné velmi jednoduše připojit solární systém, krbovou vložku s teplovodním výměníkem nebo deskový výměník pro ohřev bazénu.

Dotace za vás vyřídíme včetně podání žádosti a komunikace se státním fondem.
Dokumentaci a vyřízení v ceně 35 000 Kč pokryje zvláštní dotace v plné výši, takže vyřízení dotace budete mít nakonec zdarma.