Akční nabídka EA 510 DUO P REK

Rekuperační jednotka, tepelné čerpadlo vzduch/voda s invertorem s kombinovanou nádrží DUO P pro ohřev vody a vytápění rodinných domů. Sestava je vhodná pro kombinaci s jednofázovou fotovoltaickou elektrárnou.

  • SEZÓNNÍ SLEVA
  • DOTACE 300 000 Kč
Obj. kód 17331
Cena bez DPH 271 900 Kč
Cena s DPH 328 999 Kč
Dostupnost
na dotaz
Označení CTC EA 510 DUO P REK
Jednotky ks
Balení paleta
Rozměry balení 190 x 220 x 152 cm
Hmotnost (včetně balení) 430 kg

Ke stažení

Prospekt| Zobrazit (PDF 348 kB)
Kusovník| Zobrazit (XLSX 11,3 kB)
Energetický štítek| Zobrazit (PDF 511 kB)

Popis

Sestava je vhodná pro novostavby nízkoenergetických domů. Investor může žádat o dotaci Nová zelená úsporám ve výši 300 000 Kč.

SESTAVA OBSAHUJE:

Rekuperační jednotka Sentinel Kinetic B
Tepelné čerpadlo EcoAir 510M s invertorem
Akumulační nádrž DUO 1000 P s vnořeným zásobníkem TV
Inteligentní regulátor pro TČ včetně řízení spotřeby přebytků z FVE prostřednictvím el.tělesa a tepelného čerpadla
Elektrická topná tělesa
Expanzní nádobu topení včetně servisního ventilu
Čerpadlovou izolovanou skupinu se směšovacím ventilem pro otopný systém

Mozkem celého systému je inteligentní regulátor IR 12 FV, který řídí spotřebu přebytků elektrické energie z Vaší fotovoltaické elektrárny (FVE) prostřednictvím elektrického topného tělesa a tepelného čerpadla. Pokud elektrické spotřebiče v domě spotřebovávají veškerou energii vyrobenou FVE, funguje vše jako v běžném domě bez regulátoru IR 12 FV. Unikátnost řešení se začne projevovat v okamžiku, kdy Vaše domácnost nespotřebuje veškerou energii vyprodukovanou FVE a vzniká přebytek elektrické energie, který byste jinak prakticky zadarmo dodávali zpět do sítě Vašeho dodavatele elektřiny. Systém přebytečnou elektrickou energii efektivně přemění na teplo, které uloží do akumulační nádrže. Z ní je následně využíváno až v případě potřeby teplo pro ohřev vody nebo topení. Do nádrže je možné připojit i další zdroje tepla a výhodně je kombinovat. Kromě speciálně umístěného topného tělesa pro FV elektrárnu je možné do nádrže instalovat další elektrická topná tělesa pro přípravu teplé vody i vytápění.

Dotace za vás vyřídíme včetně podání žádosti a komunikace se státním fondem.
Dokumentaci a vyřízení v ceně 35 000 Kč pokryje zvláštní dotace v plné výši, takže vyřízení dotace budete mít nakonec zdarma.