Nový ceník Regulus 2015.

Nový ceník Regulus 2015.
16. 2. 2015
Nový ceník pro rok 2015 platný od 16. 2. 2015. Rozšířili jsme nabídku akumulačních nádrží, elektrických topných těles, expanzních nádob, dochlazovacích ventilů, čerpadlových skupin, záložních zdrojů, odkouření atd. Přehled novinek najdete na straně 1.

Vážení zákazníci,

solární systémy a tepelná čerpadla Regulus vyžadují pro správnou funkci odbornou instalaci a uvedení do provozu. Naše firma má proškolenou síť odborných instalačních firem, které na požádání předloží platný certifikát vystavený naší firmou, potvrzující že daná firma je oprávněna provádět montáž, uvádění do provozu a servis našich výrobků.

Doporučujeme vám nakupovat a nechat si montovat naše výrobky jen u námi certifikovaných firem. Firma Regulus nebere zodpovědnost a záruky za neodborně instalované výrobky.

Důrazně nedoporučujeme nakupovat naše výrobky v internetových obchodech a nechat si je instalovat neodbornými firmami.  V internetových obchodech se objevily dokonce plagiáty některých našich výrobků. Námi poskytovanou technickou podporu a garance můžete využít pouze v případě nákupu a montáže u našeho autorizovaného partnera. V opačném případě se budete muset obrátit na toho, kdo vám zboží prodal.

Ceník 2015

Nový ceník pro rok 2015 bude platný od 16. 2. 2015. Zde je ke stažení s barevně vyznačenými změnami.

pdf ico Ceník Regulus 2015

xls ico Změny 2015 vs. 2014

Ceník Danfoss

pdf ico Cenik Danfoss 2015 Průmyslová regulace (Platný od 1.1.2015)

pdf ico Cenik Danfoss 2015 - Zkrácená verze - Prvky pro aplikace vytápění
- pouze ventily, snímače tlaku, presostaty a termostaty


Cena za půjčení plnícího vozíku: 200 Kč/den + vratná záloha 5 000,-Kč. Zákazník je povinen po použití propláchnout vozík čistou vodou, vysušit a vrátit v dohodnutém termínu.

Stornopoplatek

Rádi bychom Vás upozornili na zavedení storno poplatku ve výši 10 % z ceny vráceného zboží. Zákazník, který se rozhodne zboží vrátit je povinen dopravit zboží na své náklady v nepoškozeném obalu s čárovým kódem. Pokud bude zboží nebo obal poškozen a bude nutné zajistit opravu nebo přebalení zboží, bude výše poplatku úměrně navýšena.

Storno poplatek na zboží Danfoss činí 25 % z ceny vráceného zboží.

Reklamace

V případě, že vznikne na straně zákazníka oprávněný důvod k uplatnění reklamace dodržujte tyto postupy: