Ohlédnutí za veletrhem Aquatherm

19. 3. 2018

V pražském veletržním areálu v Letňanech se letos v březnu konal již 22.  Mezinárodní odborný veletrh vytápění Aquatherm Praha. Řada novinek a reprezentativní expozice vystavovatelů přilákaly velké množství návštěvníků. Jednu z nejvýraznějších expozic na celém veletrhu měla jako stálice v oboru vytápění a regulace i společnost Regulus. Návštěvníci, kteří měli zájem o komfortní, a hlavně úsporné vytápění, ani dál chodit nemuseli. Na našem stánku bylo vidět vše, a naši ochotní pracovníci byli k dispozici každému, kdo hledal úsporné řešení pro své vytápění.

Na našem stánku jsme představili novinky z oblasti tepelných čerpadel, solárních systémů a dalších příslušenství jako jsou ventily, čerpadlové skupiny, záložní zdroje nebo systémy regulace.

Chloubou naší letošní expozice se staly nové rekuperační jednotky a inteligentní regulátor IR 12FV. Tento výrobek slouží pro řízení kombinovaných systémů vytápění s tepelným čerpadlem a fotovoltaickou elektrárnou a zúčastnil se soutěže o nejlepší exponát veletrhu.

V souvislosti s rostoucí popularitou pasivních domů a budov s téměř nulovou spotřebou roste i poptávka po systémech větrání s rekuperací tepla. Proto jsme svůj sortiment nově rozšířili o centrální rekuperační jednotku Sentinel Kinetic Advance s dvoustupňovou filtrací vzduchu, určenou pro rodinné domy s obytnou plochou do 300 m2 a Sentinel Kinetic Horizontal s výškou pouhých 20 cm, která je vhodná například pro podstropní instalace do podhledů v bytových domech.

 

Pokud máte zájem o bezplatnou nabídku nebo poradenství, vyplňte kontaktní formulář.

Video z veletrhu Aquatherm 2018